Bahçelievler/İstanbul
tr

Kadıköy Klima Servisi

01.07.2021
175
Kadıköy Klima Servisi

Kadıköy Klima Servisi Kaliteli bir yaşam standardı için dört mevsim kullanılan klimalar, yazın bulunduğu ortamı serinletirken kışın da ideal sıcaklığa getirmektedir. Hayatımızda bu denli yer eden ve önemli işlevleri bulunan klimaların performansının daima iyi olması beklenir. Verimliliğinin düşmemesi ve daha büyük arızaların ortaya çıkmaması için periyodik bakımları ihmal edilmemeli, yaz başında ve kış başında olmak üzere yılda iki defa periyodik bakım için işinin ehli bir klima servisi çağrılmalıdır. Kadıköy klima servisi olarak Kadıköy’ün tüm semtlerine hizmet sunan firmamız, tecrübeli ve deneyimli ekibi ile hızlı ve güvenilir klima hizmeti sunan bir firmadır.

Kadıköy Klima Servis Hizmetleri

Periyodik bakımdan, tamir, onarım, arıza, orijinal yedek parça, söküm ve montaja kadar Kadıköy klima servis hizmeti olarak onlarca hizmette kaliteden ödün vermeden çalışan firmamız, 7/24 arıza çağrısı yapacağınız, en hızlı ve en güvenilir hizmeti en ekonomik fiyatlarla alacağınız kurumsal bir firmadır.

Yılların verdiği deneyimle ev ve iş yerlerinde kaliteli iklimlendirme için servis danışmanlığı, klima bakım, tamir, onarım, montaj, söküm ve orijinal yedek parça hizmeti sunuyoruz. Periyodik bakımların öncelikle insan sağlığı için sonrasında da klimanın ömrünün uzaması ver performansının artması için ne kadar önemli olduğu artık herkes tarafından bilinmektedir. Ortamda polen, bakteri ve kötü kokulu bir havanın dolaşması birçok hastalıklara zemin hazırlar. Periyodik bakımı yapılan bir klimanın bulunduğu ortamda ise hava her zaman temizdir. Üstelik ciddi oranlarda enerji tasarrufu da sağlanmış olur.

Kaliteli ve Kalıcı Çözümler İçin Kadıköy Klima Servisi

Klima servisi için iletişime geçilecek firmanın güvenilir ve bu işi iyi bilen bir firma olması ilk beklentiler arasındadır. Klima arıza, bakım ve onarımında kaliteli ve kalıcı çözüm bulunması, periyodik bakımda kondenser ve evaparatörün temizliğinden drenaj tavası ve hattının ve İç fan pervanelerinin temizliğine, elektrik tesisatının kontrolüne kadar hiçbir nokta göz ardı edilmemesi gerekir.

Klima periyodik bakımı yapılan bir klimanın yapılmayan göre %25 daha yüksek verimle çalıştığı bir gerçektir. Bu da önce sağlık bakımından sonrasında da klimanın ömrünün daha uzun olması ve enerji tasarrufu bakımından %25 daha avantajlı olması demektir. Her çeşit arıza, bakım, onarım, tamir, söküm ve montaj hizmeti için bizimle günün her saati irtibata geçebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

HEMEN ARA