Bahçelievler/İstanbul
tr

Regal Klima Servisi

Anasayfa » Regal Klima Servisi

Regal klima servisi olarak sadece Regal marka klimaları değil her marka klimanın bakım, onarım, montaj ve yedek parça ihtiyacınızı karşılıyoruz. Klima konusunda eğitimli ve donanımlı klima ekibimizle klimanızı gün içinde tamir ve bakımını yapıyoruz. Hızlı ve güvenilir bir klima tamir ve bakım hizmeti için hemen bizimle iletişime geçin.Uygun fiyata kaliteli klima bakım hizmeti veren ekibimiz kolay ödeme seçenekleri ile müşteri memnuniyet ilkesinden taviz vermeden hizmet vermeye devam ediyor. Haftanın 7 günü 24 saat aktif olarak güvenilir klima bakım ve onarım hizmeti veren ekibimizi aramak için çekinmeyin. Bizi aradığınız takdirde gün içinde teknik ekibimiz bulunduğunuz konuma gelerek ihtiyacınız olan klima bakım ve onarım hizmetini verecektir.

Regal Klimama Neden Bakım Yaptırmalıyım?

Klimanız yeteri kadar soğutmuyor, ya da ısıtmıyor mu? Bu durum klimanızın eski bir marka olmasından ya da havaların eskisinden daha sıcak olması ile alakalı bir durum değildir. Klimanıza yeteri kadar bakım yaptırmazsanız belli bir süre sonra sürekli çalışmaya bağlı olarak klimaların randımanı düşer. Uzun süre bakım yapılmayan klimalar yakın zamanda bozulup size yüksek masraflar çıkartabilir. Bu yüzden klimalarınızı yılda 2 defa Regal klima servislerini arayarak bakımını yaptırmalısınız. Böylece klimalarınız tam randımanlı çalışarak size düşük enerji sarfiyatı sağlayacaktır.

Teknolojik aletleri uzun süre kullanmak istiyorsanız mutlaka belli zaman aralıklarında periyodik olarak bakım yapmalısınız. Bu teknolojik aletlere klima da dâhildir. Özellikle yaz ve kış aylarında klimalarda yaz modu ve kış modunun ayarlanması gerekir. Uzun süre çalışmaya bağlı olarak klimaların filtreleri toz ve mikropla dolar. Filtrelerin temizlenmesi ile klimalar daha rahat çalışır. Bu da size enerji sarfiyatı sağlar. Klima filtresinde biriken toz ve mikroplar sağlığımız açısından da tehlikelidir. Bu yüzden yılda 2 defa klimalara bakım yapılmalı, bakım esnasında filtreler temizlenmelidir.

Klima bakımı cihazınızın verimli çalışması için önemlidir. Klima arızalarının önüne geçmek, enerji tasarrufu sağlamak, fatura maliyetlerini düşürmek ve sağlığınızı korumak için klimanızı mutlaka yılda 2 defa periyodik olarak bakıma sokmalısınız. Bakımı yapılmış klimalar size büyük bir konfor ve rahatlık sağlar. Temiz hava solursunuz. Böylece mikroplara bağlı hastalıklardan korunmuş olursunuz. Unutmayın klimanızın bakımı klimanızın ömrünü belirler. Klimanızı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde tam randıman alarak kullanmak için mutlaka klimanızın bakımlarını zamanında yaptırmalısınız.

Regal Klima Servisi Arıza Türleri

Regal klima servisi olarak bizlere müşterilerimiz genelde şu şikâyetlerle gelmektedir:

  • Klimam yeterince soğutmuyor.
  • Klimam sürekli arıza veriyor.
  • Klimamdan sürekli sesler geliyor.
  • Klimam yeterince ısıtmıyor.
  • Klimam uyku moduna geçmiyor.
  • Klimamın kumandası çalışmıyor.
  • Klimam artık çok yakıyor.
  • Klimam su damlatıyor.
  • Klimam otomatik moda geçmiyor.

Sizin de klimanızda bu tür sorunlar varsa klimanızda bir arıza olduğu anlamına gelir. Bu durumda Regal klima servisimizi arayarak hızlı, güvenilir ve ekonomik klima bakım ve onarım hizmeti alabilirsiniz.

Regal Klima Bakımı Fiyatları

Regal klima servisi olarak müşterilerimize her zaman klimanızın markası ne olursa olsun yılda 2 kez klimanızın bakımını yaptırın tavsiyesinde bulunuyoruz. Klima bakım maliyetlerini gözünde büyüten müşterilerimiz, klimaları bozulduğu zaman klima bakım maliyetinin 10 katı kadar arıza ve parça değişimi için ödeme yapmaktadır. Bakımı yapılmayan klimanın çalışırken yüksek miktarda enerji tüketip elektrik faturanızı yükselttiğini unutmayın. İsterseniz kısa bir hesap yapalım. Klimanızın bakımı için 100 lira ödemekten kaçındınız. Klimanıza bakım yaptırmadığınız için aylık 200 lira yakması gereken klimanız bakım yapılmadığı için 270 lira yakmaya başladı. Her ay size 70 lira fazladan elektrik faturası geldiğini düşünsenize. Yıla vurduğunuz zaman bu maliyet 800 lirayı bulmaktadır. Oysa yılda 2 defa bakım yaptırmanın size maliyeti 200-300 liradır. Bakım yaptırılmayan klima patlamaya hazır bir bomba gibidir. Her an bir noktası arıza verip size yüksek arıza maliyeti çıkarabilir. En ufak bir parça değişiminde size en az 300-400 lira masraf çıkarabilir.

Klimadan tasarruf etmenin en iyi yolu klimanın bakımlarını aksatmadan yaptırmamaktır. Klimanızı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız bakımını atlamamalısınız. Bakımı yaptırılmayan sürekli kullanılan bir klima size 3-4 yıl dayanır. 3-4 yıl sonra bakım yaptırılmadığı için bütün parçalar bozulmaya başlar. 4 yıl sonra klimanız atıl duruma gelir. Bu da size 7-8 bin lira klima maliyeti çıkarır. Klimanızın bakımını yaptırırsanız klimanızı 15-20 sene rahat bir şekilde sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Klima bakımı yapılırken halihazırda klimanızın arızası varsa tespit edilir. Klimanızın yakında arıza verebilecek noktaları belirlenir. Değişmesi gereken parçaları değişir. Klimanızın filtresi temizlenir. Temizlenen filtre ile klimanız yeni gibi tam randımanlı çalışmaya başlar. Düşük enerji ile tam randıman almaya başlarsınız. Klimanıza bakım yaptırdıktan sonra göreceksiniz ki elektrik faturanız büyük oranda düşecek. Böylece 2-3 aylık enerji tasarrufu ile klimanızın yıllık bakım maliyetini karşılamış olacaksınız.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

HEMEN ARA