M.Nesih Özmen mh. Karadal Sk. No 6 Güngören/İSTANBUL
tr

Esenyurt Klima Servisi

30.06.2021
65
Esenyurt Klima Servisi

Esenyurt Klima Servisi Klimanın düzgün çalışması, uzun ömürlü olması, daha az elektrik harcaması, yazın iyi soğutup kışın da iyi ısıtması ve en önemlisi de olmadık bir zamanda arızalanmaması için periyodik bakımlarının düzenli yapılması gerekir. Esenyurt klima servisi olarak Esenyurt ‘un tüm semtlerine hizmet götüren firmamız, bakım öncesi ve sonrası %25 verimlilik farkı ile klimaların performansını arttırmaktadır. Periyodik bakımı yapılan bir klima daha az elektrik harcayarak enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Esenyurt Klima Bakım ve Onarım

Klimanın su akıtması, soğutmaması, ses çıkarması, sıcak üflemesi, ısıtmaması, hiç çalışmaması, sigorta attırması, gazının eksik olması, kendi kendine kapanması, kumandasının çalışmaması, fanın çalışmasına rağmen havayı soğutmaması gibi birçok arıza şikayetleri karşısında hızlı ve güvenilir Esenyurt klima servis hizmeti sunan firmamız, profesyonel klima servisi ile aradığınız firmadır. Kaliteli, hızlı ve güvenilir klima servis hizmetini en hesaplı fiyatlarla almak istiyorsanız, 7/24 firmamızla irtibata geçebilir, web sitemizdeki talep formunu doldurarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Esenyurt Klima Servis Hizmetleri

Klimanın iç temizliğini yapan, problem çıkaran veya çıkaracak olan parçalarını orijinal yedek parçalarla değiştiren, bağlantı kontrolü ve estetik görüntü kontrolü yapan firmamız, klimanızın ömrünü uzatan, verimlilik ve performansını arttıran, enerji tasarrufu sağlayan tamir, bakım ve onarım hizmetleri ile adını duyurmaktadır. Periyodik bakımla arıza giderlerinin %30-%40 oranına azaldığı istatistik verilere göre bir gerçektir.

Olası bir arızaya karşı yapılan periyodik bakımla daha büyük arızaların önüne geçilmekte, böylece daha yüksek maliyetler önlenmektedir. Belki de en önemlisi sağlık yönünden sağladığı avantajlardır. Özellikle alerji reaksiyonlara karşı hassas olan insanların teneffüs edilen havadaki bakteriler nedeni ile ciddi sağlık sorunları ile karşılaşması kaçınılmazdır. Klimadan maksimum verimle faydalanmak, zarar görmek değil kışın ısınıp yazın serinlemek için yılda iki kez periyodik bakımı yaptırılmalı, klimanın ömrünü uzatan bu bakımlar ihmal edilmemelidir.

Esenyurt Klima Servisi Seçimi

Güvenilir bir klima servisi arayanların öncelikle firmanın referanslarının olup olmadığına bakması önemlidir. Daima müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, güçlü referanslara sahip sektörün lider firmasıdır. İşinin ehli ve tecrübeli ekibi ile kaliteli, güvenilir ve kalıcı çözümler sunmakta, klima servis hizmetini en ekonomik fiyatlarla almanızı sağlamaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: