M.Nesih Özmen mh. Karadal Sk. No 6 Güngören/İSTANBUL
tr

Bağcılar Klima Servisi

13.06.2021
70
Bağcılar Klima Servisi
Bağcılar Klima servisi olarak sektöre adımını atan firmamız birçok alanda sunduğu hizmetleri ile İstanbul’da en çok aranan isimlerden biri olmuştur. Siz değerli müşterilerimizin daima yanında olmaktan gurur duyan ekibimiz ile profesyonel hizmetlerimize devam ediyoruz.

Bağcılar Klima Servisi Konusunda Güvenilir Adres

İstanbul’un soğuk havasından korunmak ve yaz sıcaklıklarından kurtulmak için kullanılan klimalar bağcılar klima servisi bölgesinde de çok sık kullanılmaktadır. Bu nedenle İstanbul ve çevresinde klima servisine duyulan ihtiyaç fazladır.

Klima konusundaki her türlü ihtiyaçlarınızı karşılamak için Bağcılar klima servisi hizmetleri sunan firmamız alanında uzman olan deneyimli ekibi ile profesyonel faaliyetlerini sürdürmektedir. Teknolojiyi daima yakından takip eden firmamız hizmetlerini de teknolojiye uyumlu olarak geliştirmektedir.

bağcılar klima servisi İstanbul’un en kalabalık bölgelerinden olan Bağcılar’da ev tipi ya da ticari klimalarınız için ihtiyaç duyduğunuz her türlü servis imkânını sunuyoruz. Klimalarınızın kurulumu, bakımı, onarımı ve montajı gibi birçok alanda hizmet sağlıyoruz.

Uzun Süre Kullanım İçin Kalitesi Servis Hizmetleri

Hizmet ağını her geçen gün daha da geliştiren firmamız Bağcılar klima servis konusunda genişleyen performans ağı ile profesyonel hizmetler sağlıyor. Klimaların uzun süre kullanılabilmesi doğru montaj ve bakım hizmetlerine bağlıdır.

bağcılar klima servisi Klimalar yanlış bir şekilde monte edildikleri zaman daha çok enerji harcarlar. Bu da daha fazla fatura ödemeniz anlamına gelir. Ayrıca yükse fatura ödeseniz bile istediğiniz ısıyı ya da soğuğu sağlayamazsınız. Klimaların düzenli bir şekilde klima bakımı yapılmadığı zaman içerisinde biriken toz ve kir yaşam alanlarınıza yayılır. Bu da hem siz hem de aileniz için sakıncalı durumlar ortaya çıkarabilir.

Klimalar yeni alındığı zaman uzman eller ile montajının yapılması ve kullanım konusunda tüketicinin bilgilendirilmesi gerekir. Bu hizmet kullanım kolaylığı sağlar ve istenmeyen durumların önüne geçer. bağcılar klima servisi müşteri memnuniyetini % 100 sağlamak için gece-gündüz çalışan ekibimiz klimaların bakım ve tamirinde de daima yanınızdadır.

Hayatın olmazsa olmazlarından sayılan klimalardan uzun süre verimli bir şekilde faydalanmanız için düzenli bakımının yapılmasına dikkat etmelisiniz. Yaşadığınız teknik sorunlar konusunda da uzman kişilerden destek alınması önemlidir. Bu konularda kendine güvenen firmamız profesyonel çalışanları ile profesyonel hizmetler veriyor ve klimalarınızı sağlıklı bir şekilde kullanmanızı sağlıyor. Bizi istediğiniz zaman arayarak ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bağcılar Klima Servisi Hizmetinde Sertifikalı Çözüm

Lokantalar, restorantlar, camiler, dernekler, mescitler, düğün salonları ve kongre merkezleri, klimasız kullanılamaz. Özellikle çok sıcak yaz günlerinde müşteri memnuniyeti için klimalar hazır olmalıdır. Bakım ve onarım işlemlerinde çözüm üretmeye devam eden firma elemanlarımız, özel ekip anlayışı ile çözüm üretmektedir. Servis elemanlarımız, işinde uzman kişilerden oluşmaktadır. Tecrübenin yanı sıra gerekli belgelere sahip olan personelimiz, ekip anlayışı ile hareket etmektedir.

7/24 servis hizmetleri, sizi sıcak yaz günlerinde klimasız bırakmayacaktır. Hizmet kalitesini güncelleyen ve yeni nesil çözüm seçenekleriyle klima bakımı gerçekleştiren firma elemanlarımız, yeni cihazlar konusunda gerekli eğitimi görmektedir. Bağcılar klima servisi seçenekleriyle, ilçe sakinleri için güncel çözüm üretmeye devam ediyoruz.

Klima Bakımı Düzenli Bir Şekilde Yapılmalıdır

Kombiler gibi klimalar da uzun süre yüksek performansla çalışır. Bu nedenle özellikle yaz aylarından önce bakımı yapılmalıdır. Birkaç yıl bakımı yapılmayan klimalar, zamanla arıza vermeye başlar. Büyük arızaların meydana gelmemesi için 12 ayda bir bakım işlemi yapılmalıdır. Klima servisi Bağcılar ilçesi konusunda çözüm üretmeye devam ediyoruz.

Bağcılar klima servisi bakım işlemlerine filtre temizliği yapılmaktadır. Ön kısımdaki filtre, içeri hava çekerken, aynı zamanda hava içindeki tozları da çekmektedir. Bu tozlar filtreye takılmaktadır. Zamanla filtre tıkanır ve içeri hava girmez. Bu nedenle soğuk hava çıkışı meydana gelmez.

Klimaların en önemli konusu gazdır. Gazı biten klimalar havayı soğutmaz. Bu nedenle orijinal gaz her zaman bulunmalıdır. Gaz tam bitmeden ekleme yapılmalıdır. Şamandıranın zarar görmemesi için gaz bitmeden takviye yapılmalıdır.

Klimanın kontrol kartı da incelenmektedir. Bu işlem uzman ekiplerimiz tarafından kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Filtre, polen ve toz temizliğinin ardından diğer bütün aksamlar tek tek incelenmektedir. Klimanın fanı, tozdan etkilenebilir. Fanın dönüşünü servis elemanlarımız tarafından incelenir. Temizlik işlemlerini ardından gerekli müdahaleler yapılır. Cihaz çalışır bir vaziyette teslim edilmektedir.

Parça Destekli Servis Hizmeti

Bağcılar klima servisi Güncel hizmet kalitesini güncelleyen firmamız, bütün klimalar için parça desteği sunuyor. Parçalar servis aracında hazır bekletilmektedir. Servis işlemini gerçekleştiren ekiplerimiz, cihazın durumuna göre parça desteği sunmaktadır.

Parça desteği müşteri onayı ile gerçekleşiyor. Bakım, onarım ve parça montaj işlemlerinde ev sahibinin onayı beklenmektedir. Müşteri memnuniyetini çalışma prensibi haline getiren ekiplerimiz, istediğiniz etkili çözüm seçeneklerini kapınıza getirmektedir.

Konusunda Deneyimli Personelimiz Çözüm Üretiyor

Bağcılar klima servisi Sertifikalı ve deneyimli elemanlarla çalışan ekiplerimiz, işin ehli kişilerden oluşuyor. Hizmet kalitesini güncellemeye devam eden firma elemanlarımızla çözüm üretmeye devam ediyoruz.Servis hizmeti konusunda deneyimsiz kişiler, cihazınıza zarar verebilir. Gerekli sertifikaya sahip olmayan kişiler klima konusunda sizi zarara uğratabilir. Bu nedenle profesyonel servis hizmeti sunan ekiplerimizin etkili hizmet programını tercih edebilirsiniz.

Sıcak Yaz Aylarında Klimasız Kalmayın

Klimasız olmayan mekanlarda klimanız aniden arıza yaparsa, bizi arayabilirsiniz. Acil bakım ve onarım işlemlerinde anlık çözüm üretiyoruz. Çok sıcak yaz aylarında klima arızası meydana geldiği zaman anlık çözüm gerekir. Acil klima bakım işlemleri için 7/24 bizi arayabilirsiniz. Ekiplerimiz adresinize en kısa zamanda ulaşmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: