M.Nesih Özmen mh. Karadal Sk. No 6 Güngören/İSTANBUL
tr

Hadımköy Klima Servisi

15.06.2021
78
Hadımköy Klima Servisi

Hadımköy Klima Servisi Hizmetlerimiz ; eviniz veya işyerinizde ısınmak yada serinlemek için kullandığınız klima cihazlarınızın klima arıza onarım, klima bakımklima montaj, klima yer değişimi işlemlerini sizlere en profosyönel şekilde sunmaya devam ediyor. Yapmanız gereken tek şey Çağrı Merkezlerimiz den bizlere ulaşmak!

Hadımköy Klima Servisi Çağrı Merkezleri ;
0850 480 09 55

Hadımköy klima servisi merkezleri hakkında bizlere her daim ulaşabilirsiniz. Hd klima Servis merkezlerimiz her daim sizlerin yanında olmaktan gurur duyarız.

Klima Bakımı Neden Önemlidir ?

. Klima Bakımı insan sağlığı İçin büyük önem taşımaktadır.
. Konfor sağlamak ve korumak için periyodik bakım yapılması şarttır.
. Kötü hastalıklardan korunmak için periyodik bakım büyük önem taşır.
. Temiz bir hava solumanıza yardımcı olmasını sağlar.
. Klima cihazlarınızın ömrünü uzatmasında büyük etken yaratır.
. Olumsuz arızaların önüne geçmesini sağlar.
. Peryodik klima bakımları yüksek enerji tasarrufu sağlar.

Klima Bakımı Yapılmadığı Takdirde Karşılaşacağınız Sorunlar !

  • Klima servisi hadımköy cihazların nemli hava üflemesi
  • Klima cihazların ortama kötü koku üretmesi
  • Klima cihazların emiş gücü eksilmesi
  • Klima cihazların çalışma performansı düşmesi
  • Klima cihazların atık su borusunu tıkar ortama su akıntısı yaratır
  • Klima cihazların düzensiz çalışması sonucunda işlem gördüğü parçaların ömrünü azaltır.
  • Klima cihazların elektronik kartına (beynine) zarar verir.
  • Klima cihazların enerji sarfiyatı %50 artırır.
  • Klima cihazların sinyal kablolarında oksitlenme olup büyük arızalara sebep olması.

Hadımköy klima servisi 16 yıllık  firmamızın müşteri memnuniyetini hedefleyen bir anlayışa sahip,kendi bünyemizde oluşturduğumuz servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı Klima servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Uzman kadromuz sayesinde arızalı klima cihazlarınızın  ilk müdahalesini yerinde yapmayı ön görüyoruz. 7 gün 24 saat acil hadımköy klima servisi hizmeti vermekteyiz. Çözüm merkezlerimize açacağınız bir telefonla anında yanınızda olmakta olup hizmet garantinizi 1 yıl süreyle mükemmel standartlarda sunmaktayız.

Klima Servisi bünyemizde çalıştırdığımız servis ekibimizdeki her bir teknik personel Klima bakımı için eğitimli, tecrübeli, iş disiplinine sahip ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutan teknik elemanlardır. Bahçelievler Klima servisi, Bahçelievler klima bakım, Bahçelievler klima arıza hizmetleri vermeye devam ediyoruz.

Klima Servisi Hizmet Portföyümüz ;

1: Müşteri memnuniyeti sağlamak
2: 7/24 kesintisiz servis hizmeti sunmak
3: Yerinde çözüm üretmek
4: Orjinal yedek parça kullanımı
5: Bir yıl yedek parça garanti süresi
6: Türkiyede ilk ve tek servis olmak
7: Sağlıklı yaşam için destek vermek
8: Yılda iki kez kampanya fırsatı sunmak

Hadımköy klima servisi 20 yıllık tecrübe alanı.

Hadımköy Klima Servisi; 16 yıldır her bölgeye ait şubeleri ile müşteri Klima Servisi hizmetlerini aralıksız sunmaya devam ediyor.Müşterilerimizin bize verdiği en büyük değer Güven olarak tanımlanır.Klima Servisi hadımköy her noktasında

Klima cihazlarının verimli çalışması sizlere daha uzun ömürlü bir zaman,tasarruf ve konforsağlar.Düzenli periyodik Klima Bakımı sayesinde klimanızın çalışma performansının artmasını sağlar.Ayrıca periyodik klima bakımı yapılmadığı takdirde ortama nemli hava vererek sağlığınızdan olmanıza sebep olabilir.

Biz Hadımköy Klima Servis olarak müşterilerimizin sağlığını düşünüyor ve klima cihazlarınızın yılda iki (2) kez hadımköy Klima Servisi tarafında periyodik klima bakımı yapılmasını tavsiye ediyoruz.

Hadımköy Klima Servis
16 yıllık klima servisliği tecrübesi ile işinde uzman ve güvenilir teknisyenler tarafından Klima cihazlarınıza profesyonel ve kaliteli hizmetler sunmaya devam ediyor.Herhangi bir Klima Arıza,Klima Bakım,Klima Montaj hallerinde 7/24 servis talebinde bulunabilir,teknik destek alabilirsiniz.

Hadımköy Klima Bakımı

Klima servisi olarak sizlere tavsiyemiz;daha iyi bir verim alabilmeniz için,nemli havadan kurtulmanız için,kötü kokular arınmanız için,hastalıklardan korunmanız için,enerji tasarrufu sağlamak için ve konforlu bir yaşam sürmeniz için yılda iki(2) kez klima bakımı yaptırmalısınız.

Hadımköy Klima Montajı

Klima servisi olarak tavsiyemiz;klima satın aldığınızda öncelikle işinde uzman teknisyenler tarafından keşif yapılması gerekmektedir.Ortama uygun olup olmadığını performansının ne yöne doğru çalışıp çalışmadığının kontrolünün yapılması gerekmektedir.Montaj yapılırken uzman kişiler tarafından yapılmasını tavsiye ediyoruz.

Hadımköy Klima Servisi Çağrı Merkezleri

Klima Servisi olarak 7 gün 24 saat çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşabilir ve teknik destek alabilirsiniz.Bir telefon kadar yakınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: