Bahçelievler/İstanbul
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

müşterilerimiz için onların ihtiyaçlarına uygun Klima Servis çözümleri üreterek rekabette kazanan, üstün bilgi ve yetenekleri ile üstün hizmetler sunan, kendisini tercih edenlere değer yaratmayı benimsemiş ve sadece müşteri memnuniyetini ön planda tutan, hızla değişen teknolojiyi takip ederek gelecekteki olası değişimleri araştıran, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulayan Klima Servise; yetkili satış servisliğini yaptığı 7 dünya markasıyla birlikte sektöründe hızla zirveye yürümektedir.

Mitsubishi – Panasonic – Fujitsu – Fujitherma – General Electric – Midea ve LG gibi güçlü markalar ile olan ortaklığımız ve sayısız referansımız, sizler için en iyi hizmeti vereceğimizin garantisidir.

MİSYONUMUZ:

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmaktır.

Sizleri arzu ettiğiniz sağlıklı,nezih ve konforlu ortamlarla buluşturmayı, maliyet ve uygulanabilirlik planlamaları yaparak en kaliteli hizmeti verebilmeyi onur olarak benimsemiş Klima Servise her zaman yanınızda olacaktır.

Sizinle çalışabilmek dileğiyle,

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

HEMEN ARA