Bahçelievler/İstanbul
tr

Klima Montajı

Anasayfa » Klima Montajı

Doğru şekilde ele alınmayan ve uygun yere montajı gerçekleştirmeyen klimalar, farklı zamanlarda birçok problem yaratabilmektedir. O yüzden klima montajı için profesyonel servis desteği büyük öneme sahiptir.

Klima Montajı

Klima Montajı

Öncelikle montajın gerçekleştirileceği yer konusunda keşif yapılması gerekir. Böylece kullanıcı için farklı alternatifler sunulur ve olası problemlere karşı tedbir alma fırsatı elde edilebilir.

Karşılıklı iletişim ile gerçekleştirdiğimiz hizmet politikamız sayesinde, klimanız doğru yere profesyonel bir kadro ile kurulmaktadır. Böylece yaşam alanlarınızı daha verimli ve avantajlı değerlendirebilir, keşif işlemleriyle verdiğimiz ön bilgiler doğrultusunda klimanızı güven içerisinde kullanabilirsiniz.

Profesyonel Klima Montaj Hizmeti

Klima montajında özellikle iki ana unsur büyük öneme sahiptir. Bunlardan biri coğrafi bölge diğeri ise kullanım alanının büyüklüğüdür. Tüm bu etmenler göz önüne alınarak gerçekleştirilen klima montaj hizmeti, sertifika sahibi ve eğitimli kadromuz ile sizlere sunulmaktadır.

Sağlığınız ve konforunuz açısından kurulumun nereye gerçekleştirileceği noktasındaki keşif ve çalışmalarımız neticesinde, daha düşük maliyetlerle yaşam standardınızı en yukarıya çekebilirsiniz.

Klima Montajında Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Klima montajı gerçekleştirilirken ele alınması gereken bazı etmenler söz konusudur.

  • Montajın yapılacağı yerin doğru kriterleri taşıması,
  • Doğru vakumlama işlemi ile arındırma,
  • Bakır boru ve drenaj tesisatı işlemindeki dikkat edilmesi gereken unsurlar,
  • Uygun voltaj.
  • Çalıştırmadan önce gerçekleştirilmesi gereken tüm kontroller,

Klima çalıştırıldıktan sonra değerlerin ölçülmesi ve verilerin uygunluğunun kontrolü gibi etmenler büyük öneme sahiptir.

İhtiyacınız olan klimaları seçerken en ince ayrıntısına dikkat ederek en fazla özellikleri sunan modelleri alırsınız. Ancak klima montaj aşamasındaki işlemler doğru yapılmadığı zaman klimanız ne kadar farklı özellikler sunsa da istediğiniz performansı alamazsınız.  Bu nedenle klima montajı konusunda özenli davranmanız ve işin ehli bir servisten yardım almanız gerekir.

Doğru Keşif Hizmetleri

Klima montaj servisi tarafından verilen hizmetler arasında yer alan keşif işlemi, en temel ve en önemli aşamadır. Bu aşamada kullanıcıların istek ve talepleri de göz önüne alınarak en uygun tercihler yapılır. Doğru kapasite tayini ve ısıl etmenlerin dikkate alınması ile iklimlendirme yapılması planlanan alana en cihaz modeline karar verilir. İşyerlerine klima montajı yapılacak ise kapının üstüne hava perdesi yerleştirilmesi gerektiği de dikkate alınır.

Doğru keşif hizmetleri ile klimanın modeli belirlendikten sonra nereye monte edileceğine karar verilmektedir. Yanlış yapılan klima montajı, cihazınızda hasar oluşmasına neden olur. Ayrıca klima montaj işlemlerinin eksik yapılması nedeni ile klimanızın performansı düşer ve istenen verimi sağlayamaz.

Klima montajı servisi tarafından yanlış işlemler yapıldığı zaman klimalar garanti kapsamından çıkarılırlar. Bu nedenle bütün klima işlemlerinizi, sektörde öncü olan firmamıza yaptırarak güven içerisinde ve sağlıklı bir ortamda yaşayabilirsiniz.

Klimalarda Kapasite Seçimi

Klima montaj aşamalarından biri de kapasitenin doğru seçilmesidir. Standartların üzerinde bir kapasite seçildiği zaman, klimalar termostata girer ve hedeflenen performansta sorunlar meydana gelir. Olması gerekenden daha az bir kapasite seçildiği zaman ise klimanın sürekli çalışması gerektiği için kompresör verimi düşer ve ömrü azalır. İşin ehli klima montaj servisi tarafından en uygun seçim yapılır.

Klima Montaj Servisi Hizmetlerinin Önemi

Isınma ve serinleme amacı ile tercih edilen klimaların özellikleri kadar montajı da önemlidir. Klima montajı yapılacak alanın keşif işlemlerinden sonra en doğru yere monte işlemi gerçekleştirilir. Klimalardan istenen performansın alınması için en uygun yere klima montajı yapılmalıdır.

Yanlış klima montaj hizmetleri sonrasında, klimalarınız daha çok çalışacağı için iç aksamlarında hasarlar meydana gelir ve ömrü azalır. Bu da istediğiniz şekilde odanızın ısınmasını ve soğumasını engeller. Bunun önüne geçmek için klima montaj servisi hizmetlerimize güvenebilirsiniz.

Kusursuz Klima Montaj Hizmeti

Firma çatısı altında klima montajı için ele alınması gereken tüm olanaklar, plan ve projelendirilme dahilinde gerçekleştirilmektedir. Özellikle doğru ve eksiksiz şekilde montajı gerçekleştirecek klimalar, daha uzun ömürlü kullanım şansı tanımaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz profesyonel çalışma hizmetinin ardından, yaşam alanınız ile cihazınızı güvenli hale getirmekteyiz. Böylece ailenizle beraber güven içerisinde yaşamımızı sürdürebilir, yaz aylarının kavurucu sıcaklarından tamamen kurtulabilirsiniz. Ayrıca montaj işleminin yanı sıra sunduğumuz bakım ve onarım hizmeti için de bizden aynı profesyonellikte destek elde edebilirsiniz.

Periyodik bakım konusunda da ele aldığımız çalışmalarımızla, klimanızın sürekli en yüksek verimde performans göstermesine olanak sunmaktayız.

Çok Uygun Fiyatlarla Profesyonel Klima Montajı

Klima Servisi ekibimiz detaylı plan ve projelendirme dahilinde ele aldığımız klima montajı için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Eğitimli ve sertifika sahibi kadromuz, tüm kriterleri ele almak suretiyle montaj için raporlama gerçekleştiriyor. Daha sonra bu raporlamayı size sunarak karşılıklı iletişimi dahilinde doğru noktaya montaj çalışması sağlıyoruz.

Uygulama sonrası yüksek verim alabileceğiniz ev ve işyerleri adına, yaz ve kış rahat bir yaşam sürebilirsiniz. Ayrıca yüksek performans bütçenizi de koruyacaktır. Daha düşük maliyetlerle klimanızı gönül rahatlığı içinde kullanabilirsiniz. Bu konuda uygun yere doğru klima montajı, bugüne dek elde ettiğimiz sağlam referanslar güvence sağlamaktadır. Uygun maliyetlerle montaj, bakım ve onarım ile periyodik değerlendirme için sizlere geniş bir hizmet sunuyoruz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

HEMEN ARA