M.Nesih Özmen mh. Karadal Sk. No 6 Güngören/İSTANBUL
tr

Merter klima servisi

13.06.2021
72
Merter klima servisi

Merter klima servisi Sertifikalı ve tecrübeli elemanlarımızla bakım işlemlerinde güvenilir çözüm seçenekleri sunuyoruz. Zamanında adresinize gelen ekiplerimiz, takım anlayışı ile hareket ederek kısa sürede bakım işlemini bitiriyor. Bakım ve onarım işlerimizin parça desteklidir. Merter klima servisi Müşteri memnuniyetini tercih eden ekiplerimiz, istediğiniz hizmet kalitesini sunmaya devam etmektedir. Hızlı, etkili ve pratik hizmet anlayışını güncellemeye devam ediyoruz. Yeni cihazlar ve yeni bakım yöntemleri, servisimizin hizmet programına dahil edilmektedir. Merter Klima servisi ekibimiz, adres konusunda çözüm üretmeye devam etmektedir.

Merter klima servisi 7/24 Çözüm Üretiyor

Klima Bakımında Etkili Servis Hizmeti

Önemli cihazlar kategorisinde yerini alan klimalar, düzenli bakım ister. Kombiler gibi klimalarda gün boyu yüksek performansla çalışır. Bu nedenle kapasitesi düşmeye başlar. Kapasitenin düşmeye başlamasıyla birlikte bakım işlemi gerekli hale gelir. Mayıs ve Haziran aylarında bakım işlemi bitmiş olmalıdır.
Yaza bakımlı klimalarla girdiğinizde, çok sıcak havalarda problem yaşamazsınız. Yaz aylarında bakım yaptırdığınız zaman sıcaklara yakalanabilirsiniz. Özellikle klimasız kullanılamayan mekanlarda bakım işlemi yaza girmeden yapılmalıdır. Merter klima servisi ekiplerimiz, ilçe sakinleri için günün her saatinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Servis Hizmeti Sunmaya Devam Ediyoruz
Merter klima servisi Müşteri hizmetlerimizi aradığınız zaman, elemanlarımız cihaz arıza bilgisi, kimlik bilgisi, adres bilgisi ve iletişim bilgisi kategorisinde gerekli bilgileri almaktadır. Bu bilgileri doğru bir şekilde verdiğiniz zaman servis hizmetimizi kısa sürede gerçekleşiyor.

Söz verilen zamanda adresinize ulaşan ekiplerimiz, seri bir şekilde bakım işlemini gerçekleştirmektedir. Gün içerisinde birden fazla adrese söz verdiğimiz için, etkili ve pratik çözüm seçeneklerini tercih ediyoruz.

 

Bakım İşlemini Nasıl Yapıyoruz?

Klimalar, havadaki toz zerreleri nedeniyle toz kapabilir. Özellikle fan bölümü bu nedenle dönüş problemi yaşayabilir. Filtre bölümü de bu toz nedeniyle tıkanır. Bu bölümün temizlik işlemi, bakım işleminin ilk işlemidir. Fanın dönüşü kontrol edilir. Daha sonra polen temizliği yapılır. Merter klima servisi cihazın içindeki bütün tozlar temizlenir. Kontrol kartı ve cihaz gaz seviyesi ve diğer aksamlar kontrol edilir. Dış bölümdeki motorun çalışma kapasitesi de bakım işlemlerinde kontrol edilir. Gaz gerekiyorsa cihazın markasına göre gaz basılır. Cihazın bütün bakım işlemleri yapıldıktan sonra kontrol işlemi yapılır. Soğuk hava üfleme kapasitesi incelendikten sonra cihaz teslim edilir. Klima montajı, yer değişimi ve yenileme gibi konularda da çözüm üretmeye devam ediyoruz.

 

Acil Bakım Hizmeti

Yaz aylarının sıcak günlerinde aniden bozulan klimanız için hemen bizi arayabilirsiniz. Acil klima tamir işlemlerinde uzman olan ekiplerimiz, kısa zamanda adresinize ulaşmaktadır. Arıza bilgisini ve cihaz markasını doğru vererek zaman kaybını önleyebilirsiniz. Adresinize en yakın servis adresinize yönlendirilir.

Adresinize yakın olan servis yoksa, yeni servis yola çıkar. Konusunda deneyimli eleman kadromuz, mağdur olmamanız için kısa sürede bakım işlemini bitirmektedir. Bakım ve onarım işlemleri kategorisinde ve klima elektriği kategorisinde, hizmet kalitemizi geliştirmeye devam ediyoruz. Bakım işlemlerinde müşteri onayı olmadan müdahale etmiyoruz.

Merter Klima Servisleri

İstanbul’un her bölgesine eksiksiz olarak hizmet veren klima servisimiz Merter bölgesindeki teknik ekipleri ile Merter Klima Servisi olarak hizmetini gerçekleştirmektedir. Merter bölgesinin her noktasına sorunsuz olarak hizmetini sunan Merter Klima Servisimiz sizlere klimalarınızın her türlü ihtiyacı konusunda en iyi şekilde hizmet vermektedir ve diğer Klima Servisleri içerisinde en doğru hizmeti sunarak fark yaratmaktadır.

Merter Klima Servisi hizmeti sayesinde en iyi şekilde çalışan klimalara sahip olabilirsiniz.

Merter Bölgesine Özel Klima Servisi Alt Hizmetleri

Merter bölgesinde oturuyorsanız, klima aldığınızda Merter Klima Servisimizden Klima Montaj servisi hizmeti aldığınız takdirde en iyi şekilde montaj hizmetiniz gerçekleştirilmekte ve böylece gelecekte karşılaşabileceğiniz sorunlara önlem alınmaktadır.

Sonraki süreçte de Klima bakım hizmetini yıl içerisinde düzenli olarak almanız daha yüksek verimle çalışma ve enerji tasarrufu için önemlidir.

Klima cihazlarınız arızalandığında da Klima Servislerimizin tamir hizmetini alarak cihazlarınızın en iyi şekilde çalışmaya devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Merter Klima Servisimizin Hizmet Verdiği Klima Markaları

 • Ferroli
 • Demirdöküm
 • Toshiba
 • Samsung
 • Mitsubishi
 • LG
 • Daikin
 • Profilo
 • Vestel
 • Siemens
 • Bosch
 • Beko Klima Servisi
 • Arçelik

Merter Bölgesinin Her Noktasına Eksiksiz Klima Servisi Hizmeti

Merter Klima Servislerimiz Klima cihazlarınızın ihtiyacı olan her türlü hizmeti Merter bölgesinin her yerine eksiksiz olarak götürmektedir. Merter bölgesinin neresinde olursanız olun Merter Klima Servisimizi aradığınız takdirde 7 Gün 24 Saat Klima Servisi Hizmeti kapınıza getirilmektedir.

Merter Klima Servisi hizmetini almak istiyorsanız 0850 480 09 55 numaralı çağrı merkezi numarasını aramanız gerekmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: