M.Nesih Özmen mh. Karadal Sk. No 6 Güngören/İSTANBUL
tr

Beylikdüzü Klima Servisi

13.06.2021
72
Beylikdüzü Klima Servisi
Beylikdüzü klima servisi Klima yaşam alanlarında 4 mevsim uygun ortamlar oluşturur. Son dönemlerde yaz ve kış şartlarının aşırı zorlayıcı olması ile klima kullanımı lüks olmaktan çok bir ihtiyaç haline gelmiştir. Kullanım alanları ile uyumlu cihaz seçimi, kaliteli bir iklimlendirme sağlayacaktır. Bu alanda Beylikdüzü klima servisi hizmetleri ile bakım, onarım ve montaj taleplerinize birebir çözümler sunulmaktadır. Teknik destek olarak sağlanan kalite cihazınızın performansının üst düzey olmasını sağlayacaktır.

Beylikdüzü Klima Montajında Nelere Dikkat Edilir?

Beylikdüzü Klima Servisi olarak çalışma yapılacak alan mutlaka dayanıklı olmalıdır. Bu nedenle montaj yapılacak zemine göre doğru aparatlar seçilmelidir. Klima montajı yapılacak alanda farklı cihazlar olmamalıdır. Özellikle peteklerin üzerine ya da doğrudan güneş alan alanlara monte edilmemelidir. Montaj alanı kapılara da yakın olmamalıdır. Diğer elektronik cihazlara zarar verebilme olasılığı göz önüne alınarak montaj alanında elektronik cihazlar olmamalıdır.

Doğru bir klima montajı yaşam alanlarınızı güvenli hale getirebilir. Bu nedenle cihazınızın görevini eksiksiz bir şekilde yapabilmesi ve tehlikesiz bir şekilde kullanılabilmesi için uzman teknik destek almak çok önemlidir. Montaj aşamasında yapılan hatalar klimanın çalışma verimini düşürür. Hatta klimanın ömrünün daha az olmasına neden olur.

Klima Bakımı Ne Zaman Yapılmalı?

Yaz sıcaklarında ve kış soğuklarında ideal sıcaklıklar oluşturan klimaların daha uzun kullanılabilmesi için periyodik bakımlar gereklidir. Çünkü yaz ve kış mevsimlerinde tam performans çalışan elektronik cihazlar kir ve pas içinde kalabilir. Tıkanan filtreler alerjik hastalıklara neden olabilir.

Bakım tamamen uzman teknik destek ile yapılmalıdır. Bakımlar sırasında öncelikle klimaların tüm değerleri kontrol edilir. Sonrasında iç temizliği yapılır. Bakım sırasında cihaz kullanılmaz. Bu nedenle bakım çalışmalarının yaz ya da kış ayları öncesinde yapılması önerilir. Klimanın çalışma yoğunluğuna göre yılda en az bir kez bakım yapılması çok önemlidir.

Genel Klima Arızaları ve Sebepleri

Beylikdüzü Klima Servisi olarak klimalar elektronik cihazlar olduğu için cihazınızın çalışma rutinini çok iyi bir şekilde takip etmeniz gereklidir. Klimalarda oluşan arızalar iki kategoride incelenebilir. Mekanik ve elektriksel arızalar olmaktadır.

Bazı arızalar basittir. Bu nedenle kullanıcı tarafından düzeltilebilir. Arıza durumlarına dikkat edilmez ise çok ciddi arızalar ile karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle arıza durumlarında teknik destek talebinde bulunmak çok daha güvenli olacaktır.

Bu alanda klima servisi Beylikdüzü hizmetleri arıza durumlarında çözüm merkezi olarak hizmet verecektir.

  • Klima uzaktan kumanda ile çalışmıyor ise iç ünite kontrol edilmelidir. Işıkları yanmıyor ve kompresör devreye girmiyor ise iç ünitede yer alan uzaktan kumanda algılayıcısında sorunlar olabilir.
  • İç ya ad dış ünite fanları düzgün çalışmıyor ise iç ünitede hasar olabilir. Ya da iki ünite arasındaki kablo bağlantılarında hata olabilir.
  • İç ünite fanı normal çalıştığı halde dış ünite fanı çalışmıyor ise iç ünite kartı üzerinde SSR arızaları olabilir. Tamamen kart arızalı olabilir. Kablo bağlantı sıraları yanlış olabilir. Fan motoru sargılarında hasar olabilir.

Klimalar, yazın soğutma kışın ise ısıtma görevini üstleniyor olması nedeni ile hayatımızda her zaman önemli bir yer tutmaktadır. Özellikle yaz aylarında yoğun kullanıma bağlı olarak sıklıkla arıza veren klimalar, bu nedenle ciddi sorunlar yaşanmasına neden olmaktadır. Tüm klima arızalarını ortadan kaldıran donanıma ve tecrübeye sahip olan Beylikdüzü klima servisi, üstün kalite standartlarında uygulamalar ile sizlere hizmet sunmaktadır. Orijinal yedek parça ve işçilik garantisi altında gerçekleştirilmekte olan Beylikdüzü klima servisi hizmetleri, tüm marka ve modellerdeki klima arızları için en etkili sonuçları sunmaktadır.

7/24 kesintisiz olarak sizlere desteklerini sunan Beylikdüzü klima servisi ekibi, uzman bakışı ile tüm sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmaktadır. Klima servisi ihtiyaçlarınızda sizler de dilediğiniz zaman iletişime geçerek servis talebinde bulunabilirsiniz.

Beylikdüzü Klima Servis Hizmetlerinin İçeriği

Beylikdüzü Klima servis hizmetleri içerisinde tamir, bakım ve montaj işlemleri yer almaktadır. Tamamı uzman kişiler tarafından ve 0 garantili olarak sunulmakta olan Beylikdüzü klima servisi hizmetleri, her zaman müşteri memnuniyeti öncelikli gerçekleştirilmektedir.

Sizlerin güvenliği ve konforu için en yeni teknolojiler kullanılarak sunulan klima servis hizmetleri, klimalarda yaşanan tüm sorunların en kısa sürede ortadan kalkmasına imkân tanımaktadır. Her marka ya da modeldeki klimalarınız için müşteri temsilcileri ile irtibata geçerek servis talebinde bulunabilir ve klimalarınızı sağlıklı bir biçimde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Beylikdüzü Klima Bakımı Hizmetleri

Klima bakımlarının periyodik aralıklarla yapılması sağlıklı bir kullanım elde etmek için son derece önemlidir. Her mevsim kullanılan klimaların iç ve dış yüzeyleri zamanla kirlenmekte, bu da bir süre sonra klima performansının düşmesine neden olmaktadır. Bu durumda klimalar çok daha fazla enerji harcayarak sizlere gereksiz bir masraf çıkaracaktır. Oysa gerekli dönemlerde bakımı yapılan klimalar, sizlere çok daha sağlıklı ve güvenilir bir kullanım olanağı sunmaktadır.

Düzenli olarak klima bakımlarının yaptırılması, mevcut ya da olması muhtemel arızaların da önceden tespit edilebilmesine imkân tanımaktadır. Hem konforlu bir kullanım elde etmek hem enerji tasarrufu sağlamak hem de muhtemel arızaların önüne geçmek adına klima bakımını yaptırmayı ihmal etmeyin.

Beylikdüzü Klima Tamir Hizmeti 

Beylikdüzü klima servisi Olarak Klimalarda meydana gelen arızaların birçok farklı nedeni olabilir. Konusunda uzman klima servisi Beylikdüzü ekibi, talebiniz üzerine adresinize geldiğinde öncelikli olarak klimadaki arızanın nedenini araştırmaktadır. Arızanın neden kaynaklandığı ortaya çıktığında ise buna uygun bir yöntem belirlenerek klimadaki sorun ortadan kaldırılır.

Klima tamir hizmetlerinde yedek parça gereksinimi duyulduğunda garantili olan orijinal parçalar kullanılmaktadır. Büyük bir titizlikle ve profesyonelce giderilen klima arızaları, uzun süre klimalarınızı sorunsuz olarak kullanabilmenize olanak tanır.

Klima tamir işlemleri her markada cihaz için gerçekleştirilmekte ve işlemler bittikten sonra cihaz teste tabi tutularak sorunsuz hali ile sizlere teslim edilmektedir. Siz de klimalarınızla ilgili yaşamış olduğunuz tüm sorunlarda bir uzman desteği almayı ihmal etmeyin.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: