Bahçelievler/İstanbul
tr

Klima Bakımı

Anasayfa » Klima Bakımı

Yılda en az bir kez ve genelde yıl sonunda yaptırılan klima bakımı, tüm yıl boyunca klimanın en yüksek verimle kullanılması için son derece önemlidir. Her marka klima bakım servisi sunan firmamız, alanında uzman teknik bakım servisi ile kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Klima Bakımı

Klima Bakımı Neden Yaptırılmalı?

Klima bakımı bir yıl boyunca kullanılan klimanın iç ünitesi toz ve bakterilerle dolar. Özellikle solunum yolu rahatsızlıklarına zemin hazırlayan toz ve bakteriler soğuk hava ile tekrar yaşam alanlarına üflenir. Özellikle çocukları, hasta ve yaşlıları daha kötü etkileyerek sağlığı tehdit eder. Yılda bir kez yaptırılacak bakım ile klimalar birikmiş toz ve bakterilerden arındırılarak daha sağlıklı bir hale getirilir.

Klima Bakımında Neler Yapıyoruz?

  • İç ünite filtresinin temizliği,
  • İç ünite ilaçlama,
  • İç ünite bağlantı kontrollerinin yapılması,
  • Dış plastik aksam ilaçlama ve temizliği,
  • Dış ünite kondanser kontrolünün yapılması,
  • Dış ünite gaz kontrolü,
  • Dış ünite kaçak kontrolü
  • Dış ünite bağlantı kontrolü.

Yılların verdiği tecrübe ile daima müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, klimalarınızın ısıtma ve soğutma görevini en iyi şekilde yerine getirmesi için gerekli müdahaleyi yapmaktadır. Klima bakım servisi için hemen bizi arayın, en hesaplı fiyatlarla en kaliteli ve en güvenilir hizmeti alın.

Klima Bakımı Servisi

Klimaları periyodik bakımı yapılmadığında arızalanır ve ısıtma-soğutma işlevini istenildiği gibi yerine getiremez. Soğuk kış günlerinde ve sıcak yaz günlerinde bu sorun oldukça can sıkıcıdır. Periyodik  klima bakım servis hizmeti almak için her zaman bizimle irtibata geçebilir, yapılan periyodik bakımlarla klimanızı maksimum verimlilikte kullanmaya devam edebilirsiniz.

Unutmayın, periyodik klima bakımının yaptırılması ciddi ve yüksek maliyetli arızaların önüne geçecek, yıpranan parçaların değişimi ve bakımı ile cihazınız son derece ekonomik fiyatlarla ilk günkü performansında çalışmaya devam edecektir.

Hem yaz mevsiminin kavuran sıcağından hem de kış mevsiminin donduran soğuğundan koruyan klimalar düzenli bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu sayede klimalarınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz. Klima bakımlarının uzman kişiler tarafından yapılmasına dikkat etmelisiniz. Bu konuda firmamıza sonuna kadar güvenebilirsiniz.
Güvenilir Klima Bakım Hizmetleri

Kuruluşumuzdan bu tarihe kadar kaliteden ödün vermediğimiz klima bakım servisi hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Mevsim geçişleri nedeni ile farklı hava koşulları ile karşılaşan klimaların filtreleri pislik ve toz nedeni ile tıkanmaktadır.
Tıkanan klimalar insan sağlığını olumsuz yönde etkiler. Ayrıca çalışma performansı da düştüğü için daha fazla elektrik harcayarak daha çok fatura ödemenize neden olur. Bunların önüne geçmek için klima yaptırmanız gerekmektedir. Bu konuda sektörün en iyi olan firmamızdan destek alabilirsiniz.

  • Filtrelerinde tıkanma görünen klimalar ortama kirli hava saldığı için hane halkının sağlığına ciddi zararlar verir. Tıkanma nedeni ile ısıtma ve soğutma sistemleri çalışmayan klimalar ortamı yeterince ısıtmaz ya da soğutmaz. Bu işlevini yerine getirmek için normalden daha çok çalışır ve bu da klimanın ömrünü kısaltır.
  • Periyodik olarak bakımı yapılan klimalar ile bakımı yapılmayan klimalar arasında ortalama olarak % 25 verim farkı oluşmaktadır. Klima bakım hizmetleri denildiği zaman akıllara ilk gelen isim olan firmamız güvenilir hizmetleri ile daima yanınızdadır.

Profesyonel Klima Bakımı Hizmetleri

Klimaların ısı transfer bölümlerinde görülen tahribat ve kirlenme gibi nedenler klimanızın ısıtma-soğutma performansını düşürür. Bunun yanında klima içerisinde yer alan soğutma gazının işletme basıncının her mevsim düzeltilmesi gerekmektedir.

Klima bakım servisi konusunda deneyimli olan ekibimiz kurumsal hizmetleri ile klimalarınızın bakımını en iyi şekilde yapmaktadır. Yaşam alanlarında ısınma-soğutma amacı ile en çok kullanılan cihaz olan klimaların düzenli bakımlarının yapılması gerekir.

Cihazın performansının düşmesine neden olan sorunları çözüme kavuşturan firmamız periyodik bakım hizmetleri ile klimalarınızın daha verimli çalışmasını sağlar. Profesyonel hizmetlerimiz sayesinde klimalarınız ekstra enerji harcamaz ve sizi elektrik ödemelerinden kurtarır. Hem sağlığınızı hem de güvenliğinizi sağlayan ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmak için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Temiz hava solumak istiyorsanız önem verin.

Klima Servis Hizmetinde Profesyonel Çözüm

Yaz aylarının vazgeçilmez cihazlarından biri olan klima, yıllık bakım isteyen cihazlardır. Bu kategoride profesyonel ekiplerle çözüm üreten firmamız, kısa zamanda bakım işlemini gerçekleştiriyor. Sertifikalı ve konusunda deneyimli personelimizle, klimalarınız yaza hazır hale getiriliyor.

Yaz aylarında klimaların çalışma kapasitesi artıyor. Bu nedenle yıpranma payı artıyor. Yıllık bakım işlemlerinde yıpranan klimanız eski performansına kavuşacaktır. Sıcak yaz aylarında klimanız aniden bozulursa, acil klima servis hizmeti için bizi arayabilirsiniz.

Periyodik Klima Bakımı

Periyodik bakım bütün klimalar için gerekli bir işlemdir. Soğutma işlemini yapmayan klimalar, yaz aylarında problem meydana getirir. Bu nedenle yaza girmeden klima bakımı yapılmalıdır. Yaza girmeden gerekli periyodik bakım yapılmalıdır.

İlkbahar aylarında gerçekleştirilen bakım işlemleriyle klimanızın performansı artacaktır. Yazın sıcaklarında klimasız kalmamak için yaza girmeden bakım ve onarım işlemi yapılmalıdır.

Profesyonel Yöntemler Tercih Ediliyor

Konusunda deneyimli eleman kadromuz, bakım işlemlerinde etkili yöntemleri tercih ediyor. Cihazın tamir işlemleri ve bakım işlemleri yerinde yapılmaktadır. Klima bakım işlemlerinde ilk sırayı temizlik alıyor. Filtre temizliği süpürge makinesi ile yapılmaktadır. Havadaki toz zerreleri makinenin filtresini ve içini doldurduğu için cihaz tıkanmaya başlıyor.

Gerçekleştirilen temizlik işlemi ile cihaz hava almaya başlıyor. Polen ve toz temizliğinin ardından elektronik kart kontrolü yapılmaktadır. Gaz kontrolü ve motor kontrolünden sonra cihaz çalıştırılır. Soğutma kapasitesi test edilir.

Zamanla Yarışıyoruz

Klima Servisi hizmetinde zamanın en iyi şekilde kullanılması gerekir. Firma elemanlarımız her müşteri için belli bir süre ayırmaktadır. Gerekli yedek parçalar araçta hazır bulundurulmaktadır. Söz verilen zamanda adresinize gelen servisimiz, yerinde bakım ve onarım işlemleriyle bakım işlemini gerçekleştirmektedir.

Servis hizmetleri kategorisinde zaman çok değerlidir. Bu nedenle servisimiz ekip anlayışı ile hareket etmektedir. Yapılacak iş konusunda deneyimli oldukları için bakım işlemleri seri bir şekilde gerçekleşiyor. Sizin için en uygun zaman dilimine randevu veren ekiplerimiz, klimanızı zamanında teslim ediyor.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Günün her saatinde hizmete hazır olan müşteri hizmetlerimiz, randevu işlemlerini gerçekleştirmektedir. Randevu için bizi aradığınızda, klimanızın markasını ve arıza bilgilerini tam olarak vermelisiniz. Klima bilgilerinin yanı sıra kimlik bilgilerinizi de ihmal etmeyin. Kimlik bilgileri, iletişim bilgileri ve diğer bilgiler eksiksiz verilmelidir.

Zaman kaybı yaşamamak ve kaliteli hizmet vermek için bu bilgiler gereklidir. Sizin için en uygun zaman dilimine randevu veren servisimiz, gelmeden önce telefon açmaktadır. Herhangi bir problem çıktığında sizin için yeni bir randevu verilmektedir. Servis hizmetleri kategorisinde çözüm üretmeye devam eden elemanlarımız, kısa zamanda servis hizmetini gerçekleştiriyor.

Klima bakımı oteller, lokantalar ve restorantlar, yaz aylarında klimasız hizmet veremez. Fabrikalar, spor salonları ve klimanın kullanıldığı bütün mekanlar için servis hizmeti sunuyoruz. Salon tipi ve oda tipi bütün klima seçenekleri konusunda deneyimliyiz.

Bütün Klima Bakımı tipleri için parça destekli servis hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Mescit, dernek, düğün salonu ve cami gibi birçok halka açık mekanlar için etkili klima servisi sunuyoruz.

Ayrıca klima montajı hizmetine ihtiyaç duyarsanız aynı hizmeti’de veriyoruz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

HEMEN ARA