M.Nesih Özmen mh. Karadal Sk. No 6 Güngören/İSTANBUL
tr

Beşiktaş Klima Servisi

13.06.2021
73
Beşiktaş Klima Servisi
Klima Bakımında Yeni Nesil Servis Hizmeti
Beşiktaş klima servisi dünyası, yeni model cihazlarla gelişmeye devam ediyor. Buna paralel olarak klima servis hizmeti de gelişiyor. Firma olarak servis hizmetleri kategorisinde sertifikalı elemanlarla çalışıyoruz. Deneyimli ve tecrübeli kadromuz, hafta içi her gün hizmet vermeye devam ediyor. Beşiktaş klima servisi sektöründe çözüm üreten ekiplerimiz, ilçenin bütün mahallelerine hizmet götürmektedir. Konusunda deneyimli elemanlarımız söz verilen saatte adrese ulaşmaktadır. Kısa sürede servis hizmetini gerçekleştirmektedir. Bakım ve onarım işlemlerinde güncel çözüm seçenekleri tercih edilmektedir. Profesyonel çözüm seçenekleriyle servis hizmetinde kaliteli seçenekler sunuyoruz.
Bakım İşlemleri Gereklidir
Klimaların bakım işlemlerinde öncelikle filtre temizliği yapılmaktadır. Havadaki tozu süzen bu filtre zamanla tıkanıyor. İçindeki fan da tozdan dolayı sıkışabiliyor. Polen bölümü ve diğer aksamlar da toz içerisinde kalıyor. Toz, klimanın çalışma sistemini olumsuz etkilemektedir. Elemanlarımız filtre temizliğinden sonra polen ve toz temizliğini gerçekleştiriyor.

Elektronik aksamaların temizliği ve diğer aksamaların temizliği de bu kategoride gerçekleştiriliyor. Klimaya özel gazın takviye edilmesi, klimanın soğutma işlemi için gereklidir. Şamandıra sistemini zarar görmemesi için gaz bitmeden takviye edilmelidir. Aksi halde şamandıra bozulabilir. Dış cephe bölümündeki motor bakımı, servis hizmeti kategorisinde gerçekleştirilmektedir. Klima servisi Beşiktaş kategorisinde çözüm üreten elemanlarımızla, yaz aylarında rahat edin.

Beşiktaş klima servisi Montaj ve Montaj Hizmeti

Beşiktaş klima servisi almadan önce bizi arayın. Ekiplerimiz klima tercihi, klima montajı ve yer değiştirme işlemini pratik bir şekilde gerçekleştiriyor. Klima bakım işlemleri ve diğer bütün işlemler, düzenli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Değiştirme işlemlerinde etkili çözüm seçenekleri tercih edilmektedir. Mekânınız için en uygun klima modellerini sizin için tercih edebiliriz. Salon tipi ve diğer küçük tipli modeller, mekânın özelliklerine tercih edilmektedir. Klima kullanacağınız mekânın özelliklerine göre en uygun klima modelini sizler için tercih ediyoruz. Bu konuda servisimizden yardım alabilirsiniz.

Beşiktaş klima servisi Kart Değişimi

Elektronik özelliklere sahip bu cihazlar, kart sistemine sahiptir. Kart sistemi zamanla bozulabilir. Bu nedenle bakım işlemlerinde kart sisteminin değiştirilmesi gerekir. Diğer aksamlar da bakım işlemlerinde dikkatle incelenmektedir. Yedek parça destekli gerçekleştirilen servis hizmetimizde, müşteri onayı dikkate alınmaktadır.

Müşteri onayı ile parça değişimi ve bakım işlemi yapılmaktadır. Cihazların bakımı duvardan indirilmeden yapılmaktadır. Yerinde gerçekleştirilen bakım ve onarım işlemleriyle klima kullanım kalitesi artmaktadır.

Tamir Hizmetinde Hızlı ve Etkili Hizmet

Sıcak günlerde klimanın birdenbire bozulması, bir anda işleri alt üst eder. Hızlı ve etkili bir servis, bu sorunu kısa sürede çözecektir. Ekiplerimiz, acil tamir ve bakım işlemleriyle klimanızın kullanım kalitesini artırmaktadır. Klima bakımında ve tamir işlemlerinde parça destekli hizmet seçenekleri hazırladık.
Cihazınızın markasına göre parça temin edilmektedir. Orijinal seçeneklerle cihazınız için en kaliteli ürünler temin edilmektedir. Temin edilen parçalar, müşteri onayı ile montajlanmaktadır. Müşteri onayı olmadan tamir, bakım ve parça montaj işlemi gerçekleştirilmemektedir. Hizmet kalitesini artıran elemanlarımız, servis kategorisinde çözüm üretmeye devam etmektedir.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: