M.Nesih Özmen mh. Karadal Sk. No 6 Güngören/İSTANBUL
tr

Avcılar Klima Servisi

13.06.2021
122
Avcılar Klima Servisi

Avcılar klima servisi yıllık bakımı ihmal edilen klimalar, birkaç yıl sonra büyük arızalara neden olabilmektedir. Klima servisi Avcılar semti için güncel hizmet kategorisinde çözüm üretmeye devam etmektedir. Klima montajı, yer değiştirme ve yenileme işlemlerinde pratik çözüm seçenekleri sunuyoruz.

Avcılar Klima Servisi Bakım İşlemlerinde Yeni Nesil Çözüm

klima servisi Avcılar hizmetleri kategorisinde gerekli eğitimi gören ekiplerimiz, hızlı ve etkili çözümleri tercih ediyor. İlk aşamada cihazın çalışma performansını inceleyen personelimiz, filtre temizliği ile işe başlıyor. Polen ve toz temizliği ile devam eden ekibimiz, diğer bölümleri de temizlemektedir.

Klima Bakımı Neden Gereklidir?

Yaz aylarında klima bakım işlemleri serin bir yaz için gereklidir. Tıkanmış olan ve gazı biten klimalar fazla elektrik harcar. Bu nedenle bakım işlemleri ihmal edilmemelidir. Farklı model klimalar için farklı bakım hizmeti sunulmaktadır. Klimanın parçaları, yaz aylarında durmadan çalıştığı için deforme olur. Bakım işlemleri klimanın çalışma kapasitesini üst seviyeye çıkarmaktadır.

Genel temizlik işleminin bitirilmesinden sonra elektronik kart testi yapılmaktadır. Havadaki toz zerrelerinin oluşturduğu tıkanıklık fanı da etkilemektedir. Fan bakımından sonra, gaz seviyesi de incelenmektedir. Orijinal gaz takviyesiyle klimanız eskisi gibi soğutacaktır. Gaz takviyesi, gaz bitmeden yapılmalıdır. Aksi halde şamandıra zarar görebilir.

Klima Hizmetinde Güncel Çözümler Sizleri Bekliyor
avcılar klima servisi sıcak günlerde serinlemek için üretilen klimalar, etkili servis hizmetine ihtiyacı olan cihazlardır. Hızlı, etkili ve güvenilir hizmet kalitesiyle istediğiniz servis hizmetini gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini tercih eden ekiplerimiz, konusunda deneyimli kişilerdir. Gerekli bilgi ve belgeye sahip elemanlarımızla, kısa zamanda klimanızın bakımını gerçekleştiriyoruz.

Tamir, bakım ve onarım konusunda istediğiniz kaliteli çözüm seçeneklerini sunuyoruz. Avcılar klima servisi sektöründe profesyonel çözüm seçeneklerini tercih eden şirketimiz, ilçe sakinleri için 7/24 hizmet sunmaktadır.

Avcılar Klima Servisi

Sertifikalı ve tecrübeli servis hizmeti seçenekleriyle güvenilir hizmet veren elemanlarımız, dört mevsim hizmet vermektedir. Klima bakım ve onarım işlemlerini işi bilmeyenlere bıraktığınız zaman, cihazınız kullanılmaz hale gelebilir. Güvenilir ve garantili cihaz bakımı yapan ekiplerimiz, gerekli parçaları avcılar klima servisi aracında hazır bulundurmaktadır.

Yılların tecrübesine sahip olan elemanlarımız, ekip anlayışına sahiptir. Profesyonel çözüm seçenekleriyle gerçekleştirilen bakım işlemlerinde güncel çözüm seçenekleri tercih edilmektedir. Yeni çıkan cihazlar konusunda da bize güvenebilirsiniz. Son model klimalar konusunda klima servis elemanlarımıza eğitim verilmektedir.

Isıtma-Soğutma sektörüne başarılı bir şekilde adım atan firmamız bu güne kadar kendini sürekli geliştirerek sizlere ne iyi şekilde hizmet vermektedir. Çağın gerekliliklerini göz önüne alarak sunduğumuz hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini daima % 100 olarak sağladık ve sağlamaya da devam edeceğiz.

İstanbul’da hizmet veren firmamız Avcılar ve çevresinde klimanız ile ilgili her konuda daima yanınızdadır. Birinci sınıf hizmetlerimiz sayesinde karmalarınızın uzun süre yüksek performanslı olarak kullanabilirsiniz.

7/24 Kesintisiz Avcılar Klima Servisi Hizmetler

Firmamız avcılar klima servisi olarak siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek adına 7/24 hizmet veriyor. İstediğiniz zaman bizi iletişim hatlarımızdan arayarak sorununuzu bildirebilir ve servis talep edebilirsiniz. Ekip olarak amacımız müşterilerimizin yaşam alanlarının istedikleri gibi ısınmasını ve soğumasını sağlamaktır. Bunu yaparken de güvenilirliğe ve sağlığa büyük önem veriyoruz. Yıllara dayanan tecrübemiz ile işimizi titizlik ile yapıyoruz.

Teknik anlamdaki her türlü sorununuza çözüm sağlayan ekip elemanlarımız bu konuda gerekli eğitimi almış olan deneyimli kişilerdir. Bu sayede her marka klimanızın montaj, tamir ve bakımı konusunda bizlere güvenebilirsiniz.

Uygun Fiyat Politikası İle Kaliteli Hizmetler

Siz kıymetli müşterilerimize Avcılar klima servis hizmetlerimizi en iyi ve profesyonel şekilde sunmak adına daima kendimizi ve hizmetlerimizi geliştiriyoruz. Kaliteden ödün vermeden sürdürdüğümüz faaliyetlerimiz ile sizlere çok büyük avantajlar sağlıyoruz. Firmamız fiyat konusunda da sektörün en iyisi olmuştur. Memnuniyetiniz ve sağlığınıza önem verdiğimiz gibi bütçenize de önem veriyoruz. Bu kapsamda montaj, tamir ve bakım hizmetlerimizi en uygun fiyatlar ile sizlere ulaştırıyoruz.

Her Türlü Klima Sorunlarınıza Yanınızdayız

Avcılar klima servisi her marka klimanın bakım, onarım ve tamirini yapan ekibimizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Aradığınız anda yola çıkan ekibimiz kısa sürede sorunlarınızı çözüme kavuşturuyor. Yeni bir klima aldığınızda ilerde memnun kalmanız için klimanın montajına önem vermelisiniz.

Deneyimli ekibimiz montaj yapılacak yeri belirler ve klimanızı olması gereken yere monte eder. Bu sayede klimanın daha sağlıklı ve tasarruflu olması sağlanır. Klimalarda yaşanan arızalar teknolojik ekipmanlarımız ile en kısa sürede tamir edilir. Klima bakımı konusunda da usta olan ekibimiz periyodik klima bakımlarını aksatmadan yapar ve karmalarınızın uzun süre kullanmanıza yardımcı olur. Sizlere özel sunulan avantajları kaçırmamak için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Orijinal Parça Temini

Bakım işlemlerinde cihazınız için gerekli orijinal parçalar, servis elemanlarımız tarafından temin edilmektedir. Yeni cihazlar konusunda gerekli eğitimi alan servisimiz, müşteri onayı olmadan parça montajı gerçekleştirememektedir. Avcılar klima servisi hizmetlerinde ve parça temininde güncel çözüm seçenekleri tercih edilmektedir.

Klima montajı ve de montaj işlemleri de ekiplerimiz tarafından sorunsuz bir şekilde yapılıyor. Cihazınızın yerini değiştirecekseniz veya yeni bir cihaz alacaksanız bizi arayabilirsiniz. Dış bölümdeki motor kısmı da klima bakım işlemleri kategorisinde tamir edilmektedir. Çalışma sistemi konusunda güvenliği ön plana alan firmamız, iş ve işçi güvenliği prosedürüne göre hareket etmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: