Bahçelievler/İstanbul
tr

Başakşehir Klima Servisi

21.07.2023
55
Başakşehir Klima Servisi

Başakşehir klima servisi hizmeti almak için en iyi klima servisini seçmeniz gerekir. Yıllardır klima servis hizmeti veren firmamız bu konuda beklentilerinize tam anlamıyla yanıt verir. Her türlü klima bakım ve tamir işleminin gerçekleştirilmesi aşamasında profesyonel düzeyde hizmet sunarız. Hem ayrıcalıklarımızın yüksek olması hem de sizlere verdiğimiz fiyatlarımızın uygun olması oldukça önemli avantajlarımız içerisinde yer alır.

Başakşehir klima servis firması olarak her türlü klima bakım ve tamir işlemini zamanında gerçekleştiriyoruz. Böyle durumlarda klimanızın markası ve modeli fark etmeksizin bizlerden hizmet alabilirsiniz. Klima servisi olarak birçok farklı alanda hizmet sunmaktayız. Bakım ve onarım yanında aynı zamanda klimanın temizlenmesi montaj ve demontesi gibi konularda da destek sunarız.

Klima satın alma aşamasında danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilir ya da klimanızı en verimli nasıl kullanmanız gerektiği hakkında bilgi edinmek isterseniz yine firmamıza ulaşabilirsiniz. Başakşehir klima servisi olarak her türlü hizmet ayrıcalığını sizlere sunan nadir firmaları içerisinde yer alıyoruz.

 

Başakşehir Klima Servisinden Hangi Hizmetleri Alabilirsiniz?

Başakşehir klima servisimizden hizmet almak isterseniz birçok konuya dikkat etmeniz gerekir nokta yıllardır klima servisi olarak sizlere farklı alanlarda destek sunarız. Ama servis hizmetlerimizden yararlanma aşamasında özellikle güvenilirlik son derece önemlidir. Yıllardır servis hizmetlerimiz kapsamında belli başlı detaylara dikkat ediyoruz. Servisimizden hizmet alma aşamasında özellikle güvenilirlik en önemli konular arasındadır. Vermiş olduğumuz hizmetlerin sorunsuz şekilde verilmesi en önemli konulardandır. Klima servisi olarak özellikle dikkat ettiğimiz konu müşteri memnuniyetidir. Klimanızı uzun yıllar sorunsuz kullanabilmeniz için şu hizmetleri sunuyoruz:

 • Klimalarınızın bakım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
 • İç ünite ve dış ünite bakımlarını yapıyoruz.
 • Klimanızı farklı yere montaj yapıyoruz.
 • Klimanın modellerine göre yedek parçalar temin ediyoruz.
 • Klima tamirinin garantili olarak yapılmasını sağlıyoruz.
 • Klima kullanımı ve yedek parça konusunda danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Hizmetleri verirken özellikle belli başlı konulara dikkat ediyoruz. Klima servisinizden destek alırken bu faktörleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Her türlü hizmet ayrıcalığını sizlere sunan firmamız aynı zamanda güvenilir bir şekilde hizmet alabilme konusunda avantajları sizlere sunar.

 

Klimalar Neden Arızalanır?

Klimaların arızalanmasında birçok önemli faktör söz konusudur. Arızaya neden olan durumları dikkatli bir şekilde incelediğinizde kısa süre içerisinde bu problemlerin giderilmesi gerektiğini bilmelisiniz. Klima arızalarına neden olan birçok faktörden bahsetmek mümkündür. Her türlü klima arızasında detaylı olarak sizlere hizmet verilir. Arızaların giderilmesi kapsamında özellikle dikkati çeken birçok önemli faktör söz konusudur. Yıllardır klima alanında hizmet veren firmamız özellikle klima arızalarına neden olan durumlar konusunda müşterilerine şu uyarılarda bulunur:

 • Periyodik bakım yaptırmamak klimaların arızalanmasına neden olur.
 • Mevsim şartlarına uygun klima kullanmamak arızalara neden olan durumlar arasında yer alır.
 • Klima bakım ve onarımında garantili hizmet verilmesi önemlidir.
 • Bakım hizmetleri içerisinde klimanın iç ve dış ünite temizliğine gereken önem verilmelidir.
 • Klimanızı kullanım koşullarına göre kullanmanız gerekir.
 • Markaya uygun olmayan yedek parçalar kullanmak arızaların en önemli nedenidir.
 • Klimanın uygun yere montaj edilmemesi klima performansının düşmesine neden olur.
 • Kullanıcı hataları klima arızalarında en büyük nedenlerden biridir.

Bu faktörleri dikkate aldığınız takdirde klimalarınız ile ilgili hiçbir sorun yaşanmaz. Arızalar kolay bir şekilde giderilir ve hızlı şekilde sorunlar tamir edilir. Klima tamiri konusunda özellikle dikkat ettiğimiz noktalar vardır. Bakım ve tamir işlemleri kapsamında beklentilerinizin tam anlamıyla gerçekleşeceğinden emin olabilirsiniz.

 

Başakşehir Klima Servisi Bakım Hizmetleri

Başakşehir klima servisi olarak bakım hizmetleri konusunda sizlere gereken desteği sunarız. Yıllardır kazanmış olduğumuz deneyimler sayesinde tüm klima marka ve modellerinde bakım hizmeti sunabilen bir firmayız. Bizlerden alacağınız hizmetler konusunda hiçbir problem yaşanmadan klimanızın bakımını periyodik olarak yaptırabilirsiniz. Hem yazın hem de kışın yaptırabileceğiniz bakım hizmeti ile klimalarınız uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışır. Klima bakım ve tamir hizmeti alma aşamasında bizlere başvuran müşterilerimizin klimalarında şu işlemleri yapıyoruz:

 • Klima filtrelerinin temizlenmesini sağlıyoruz. Bu filtreler 1-3 arasında temizlenmesi gerekir.
 • Dış ünitenin temizlenmesini sağlıyoruz.
 • Kondenser ve evaporatör bobinlerinin temizlenmesini gerçekleştiriyoruz.
 • Drenaj hattında temizleme yapıyoruz.
 • Kontroller ve ayarlamalar yapıyoruz.

İşlemleri yaptıktan sonra gerekli test aşamalarını tamamlayarak klimanızı kullanmanız için sizlere teslim ediyoruz. Klima bakım ve tamir konusunda yıllar süren çalışmalarımız sayesinde en iyi desteği bizlerden alabilirsiniz. Beklentilerinize yanıt veren klima servisi firmamız özellikle detaylı hizmetler sunar. Üstün standartlarda verdiğimiz bu hizmetlerimiz sayesinde klimanızı güvenli bir şekilde yıllarca kullanabilirsiniz.

 

Başakşehir Klima Servis Ücretleri Ne Kadar?

başakşehir klima servisi ücretleri konusunda birçok faktör göz önünde bulundurulur. Firmamız fiyat verirken her türlü detayı dikkate almak zorundadır. Fiyat tekliflerimiz konusunda özellikle dikkat ettiğimiz. Beklentilerinizin tam anlamıyla karşılanmasını sağlamaktır. Klima servisi olarak özellikle dikkat ettiğimiz konu garantili hizmet sunabilmektir. Firmamız garantili hizmet çerçevesinde özellikle güvenilirliği büyük bir önem verir. Yapmış olduğumuz tamir hizmet sayesinde klimanız uzun süre aynı sorunu yaşamaz. Garanti sürecinde aynı sorunu tekrar ederse ücretsiz bir şekilde yeniden hizmet alabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

HEMEN ARA